Krytí

 
 
Šestou Alfovou láskou je Angie Royal Splendour of Diam Weim. 
Ti dva se poznali na výcvikovém táboře v severočeském Štěpánově, který byl pod taktovkou legend - dámy a pánů výcvikářů a vůdců - Hrabáková, Hendl, Hauf, Kratochvíl, Kazda & spol. Jejich vzájemné sympatie nešlo přehlédnout, stejně tak nebylo možné přeslechnout chválu na pracovní výkony obou z nich. Štěpánka je poctivým a ambiciózním vůdcem, což korunovala v roce 2013 2. místem na Klubových všestranných zkouškách a následnou nominací na MRK. Když jsme společně absolvovaly členskou schůzi klubu, ponechaly jsme naše pejsky v jiném Štěpanově - tentokrát na Vysočině. Angie a Alfa od sebe dělilo několik zavřených dveří, přesto svou lásku vysvobodil a se Štěpánkou jsme byly přivítány oběma vrtiči v domě, kde pro záchranu své princezny nebyly pro rytíře Alfa žádné dveře překážkou. Tuto aktualitku píši 22. března, kdy máme s Anginkou obě narozeniny a nejen tím je pro mne osudovou. Dárek jsem dostala ten z nejkrásnějších - 18. března 2015 přišel na svět vrh A - 5 pejsků a 1 fenka v harmonickém a váhově vyrovnaném vrhu (světle modrý pes 448 g, žlutá fenka 429 g, zelený pejsek 430 g, červený pejsek 436 g, fialový pejsek 398 g a tmavě modrý pejsek 483 g). 
Více informací a kontaktu na chovatelku zde
Fotogalerie chovatelky Štěpánky zde
 
                                                                                             
 
 
 
 

 

Alfovou pátou láskou se stala Elma od Starého Krče pod Čertí skalou - Kety, která je zakladatelkou CHS od Rybníka Podhoráku. Ketynku, její paničku Denisu a zbytek člověčí smečky jsme poznali na výcvikovém táboře na Olšině, čímž klubu děkuji za nové přátelství. 

2 kluci a 1 holčička přišli na svět v noci z 22. na 23. června 2014 s porodními váhami 515g 513g a 520g.

Více o Kety zde

 

 
Čtvrtou snoubenkou je Voyage Voyage Imperium Star - Vája, pocházející ze spojení Haza
 
 Grey Fellow a Kolata´s Surfar´s Paradice (Kai). Vája je fenka se zcela nekonfliktní povahou,
 
 která je součástí kačákovského klanu naší chovatelky Ivety. V případě, že se dílo zadaří, lze
 
 očekávat narození štěňátek v průběhu měsíce února a již nyní je lze zadat ZDE
 
 
 
 

Třetí láskou se stala Belinda Pontanus (m. Daughter of Him Sirius Nova & o. Rock Star Rivertone), oba rodiče (Alf i Belinda) se narodili všestranným rodičům, tudíž lze očekávat předpoklad nejen kvalitního exteriéru, ale i výborného pracovního potenciálu. 3 holčičky a 3 kluci přišli na svět v CHS Z KUNTOVA DVORA dne 19.11.2012 a k odběru budou v polovině ledna 2013. Více ZDE

 

Alfovou druhou láskou se stala maďarská fenečka Bajorhegyi Hamvas Camily, v níž se snoubí krása a pracovní potenciál. Ve vrhu se narodilo 5 kluků a 3 holčičky, z nichž několika dětičkám se už od štěněčího věku daří na výstavních nejvyšších postech. Chovatelka Judit klade velký důraz na pracovní využití svých odchovánků, tudíž se i v tomto vrhu lze očekávat pracovní aktuality. Více ZDE

 

 

Alfovou první nevěstou se stala Gaia Šedý lovec, z tohoto vrhu přišlo na svět náročným porodem 8 štěňátek, po světě pobíhají 3 kluci a 2 holčičky, jedna z feneček - slečinka Isis Denny Šedý lovec pokračuje v chovatelské linii pana Hocka v CHS Šedý lovec.

Více ZDE